Élő közvetítés

Élő közvetítés

Vasárnap délelőttönként 10 órakor élő közvetítést láthat gyülekezeti alkalmunkról.
Ennek felvétele a következő vasárnap délelőtti élő adásig itt megtekinthető. Videó archívum

Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

Hogyan jutok el ide

Hogyan jutok el ide

Gyülekezeti termünk és közösségi házunk kimondottan egyszerűen megközelíthető – bármilyen járművel érkezünk is. Ha mégis segítségre van szükséged a hely megtalálásban, itt minden információt megtalálsz. Tömegközlekedéssel A 4-és 6-os villamossal bármelyik irányból érkezve a WESSELÉNYI […]

Tartalom megosztása
Rendszeres alkalmak

Rendszeres alkalmak

Istentiszteletek és más alkalmak Tartalom megosztása

Tartalom megosztása
Először vagyok itt

Először vagyok itt

Örülünk, hogy itt vagy! Közel másfél évszázada egy német származású bibliaárus, Meyer Henrik és felesége alapította meg gyülekezetünket, és építette fel imaházunk épületegyüttesét. A történelem viharait templomunk és közöségünk is átvészelte. Gyülekezetünkbe ma nagyon különböző […]

Tartalom megosztása