Imádság háza

Imádság háza

Isten iránti hálával gondolunk arra, hogy imaházunk nagyszabású felújításon mehetett keresztül az elmúlt hetekben.

Hosszú évtizedes várakozást követően sikerült pályázat útján anyagi forrásokhoz jutnunk és így a nagyterem ablakait új ablakokra cserélhettük. Ez a hőszigetelés szempontjából is nagyon nagy előrelépés. Az imaterem teljes belső festése is megtörtént, amit a szintén régóta tervezett, jelentős villanyszerelési munkákkal is össze tudtunk kötni. Több más technikai, műszaki felújítást is elvégezhettünk. A szószék mögötti emelvényt felújítottuk, a parkettát kijavítottuk, fel is csiszoltuk és lakkoztuk. Még néhány feladat ugyan hátra van a felújítással kapcsolatosan, de úgy reméljük, Pünkösd vasárnap  ettől függetlenül újra használatba vehetjük megújult imaházunkat.

Hálásak vagyunk ezért Istennek és köszönjük mindazoknak, akik bármilyen módon kivették részüket a felújításból, akár anyagi támogatással, akár imádsággal, akár fizikai munkával.

Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

Balatonszabadi táborhelyünk

Balatonszabadi táborhelyünk

Gyülekezetünk 2020 nyarán döntött úgy, hogy szeretne egy saját táborhelyet vásárolni, ahol tarthatjuk nyári gyermektáborainkat, és kisebb létszámú lelkigyakorlatos alkalmainkat. A gazdasági nehézségek ellenére két év alatt 25 millió forint adomány gyűlt össze a célra. […]

Tartalom megosztása
Fiatal házasok hétvégéje

Fiatal házasok hétvégéje

2023. április utolsó hétvégéjét a fiatal házasok nagy részével egy kapcsolatépítő hétvégén tölthettük együtt. Gyülekezetünkben már több éve havi rendszeres, a párkapcsolat építésével foglalkozó találkozásokat szervezünk jegyesek és fiatal házasok számára annak érdekében, hogy kiegyensúlyozott, […]

Tartalom megosztása
70 év

70 év

1953. Pünkösd. Akkor a középiskolában minden reggel a Szabad Nép – rádión beolvasott – vezércikke meghallgatásával kezdődött meg a tanítás. Hit, Jézus neve vagy gyülekezet említése szóba sem jöhetett. De odahaza diakónus édesapám minden este […]

Tartalom megosztása