Közvetítés

Vasárnap délelőttönként 10 órától gyülekezeti alkalmunkat közvetítjük. Ez a gyülekezetünk YouTube csatornáján keresztül történik, erre – akár az alábbi gombra történő kattintással – feliratkozva értesítéseket kaphatunk a friss videókról és az éppen zajló közvetítésekről:


Ennek felvétele utólag az alábbi oldalon megtekinthető: Videó archívum

Istentiszteleteink átmeneti, online formájára való tekintettel minden héten publikáljuk a vezérfonal szerinti imaóra buzdítást is, a legfrissebb az alábbi oldalon olvasható:

Istentiszteletünkön elhangzó igei üzenetek a Tanítások menüpont alatt és podcast formátumban is elérhetőek.

Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

Nyitunk!

Nyitunk!

Örömmel készülünk és hívunk mindenkit a kijárási korlátozásokat követő istentiszteleteinkre, melyek közül az első éppen csodálatos ünnepünkre, Pünkösdre esik. Alkalmainkat 2020. május 31-étől a továbbra is a szükséges óvintézkedéseket bevezetve tartjuk meg. Kérjük a testvéreket, hogy […]

Tartalom megosztása
KAPCSOLÓDJ BE!

KAPCSOLÓDJ BE!

Templomunk zárva, de a gyülekezet él! A kényszerű elzártság napjai-hetei alatt is van lehetőség, hogy közösségként is kapcsolódjunk Istenhez. Ajtónkat ugyan be kellett zárnunk, de szívünk nyitott. Kapcsolódj be! ONLINE ISTENTISZTELET. Jó lehetőség arra, hogy […]

Tartalom megosztása
Először vagyok itt

Először vagyok itt

Örülünk, hogy itt vagy! Közel másfél évszázada egy német származású bibliaárus, Meyer Henrik és felesége alapította meg gyülekezetünket, és építette fel imaházunk épületegyüttesét. A történelem viharait templomunk és közöségünk is átvészelte. Gyülekezetünkbe ma nagyon különböző […]

Tartalom megosztása