Húsvéti zenés összeállítás

Idei húsvéti – ismert okok miatt online – istentiszteletünket egy összeállítással zártuk, melyben a korábbi évek Szimfonikus Istentiszteleteiből válogattunk össze egy, az ünnepkört végigkövető csokrot.

Felhangzó művek

  1. G.F. Händel: Ím, jő már a nagy Király
  2. G.Bennard – Beharka Pál: Messzi hegytetőn fenn
  3. S.Townend – J.Rathbone: Mily nagy az Isten szerelme
  4. Holland dallam – Noel Tredinnick: Szép húsvét hajnalán
  5. Beharka Pál – Kovács Arthúr: Szálljon a jó hír
  6. Lyra Davidica – J.Rutter: Krisztus Jézus íme él
  7. T. Jarman: Feltámadt Hős
  8. G.F. Händel: Halleluja

Az összeállítás visszahallgatható a fenti lejátszási listán és gyülekezetünk YouTube csatornáján.

Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

Ünnepi zenei összeállítás

Ünnepi zenei összeállítás

Az idei karácsonyi ünnepi istentiszteletünk végén egy zenés összeállítással zártuk online közvetítésünket, mely a korábbi szimfonikus alkalmaink hangzó- és képanyagából fog össze egy karácsonyi csokrot. A válogatás már YouTube csatornánkon is elérhető! Hallgassuk figyelemmel és […]

Tartalom megosztása
Április 13. – KERESZTKÉRDÉS: Kézmosás [video]

Április 13. – KERESZTKÉRDÉS: Kézmosás [video]

Kedves Testvérek! Tegnap egy idős testvérünk karanténban töltött gondolatait adtuk közre, ma pedig gyülekezetünk egy fiatal tagjának a nagyheti eseményekkel kapcsolatos szerzeményét, videóját ajánljuk meghallgatásra-megnézésre. Nagyon sok elgondolkodtató üzenetet hordoz, melyből többet is – meglehet […]

Tartalom megosztása
Karjaid közt otthon vár [video]

Karjaid közt otthon vár [video]

Szimfonikus Istentisztelet 2019 (7/11)Musica Sonora Kamarazenekar és a Körúti Baptista Gyülekezetek KórusaWesselényi utcai Baptista Gyülekezet – 2019.11.17. Zene: Rend Collective (hangszerelés: Somogyi Zsigmond)Szöveg: Hunyadi TamásSzólót énekel: Ács Dominika, Koncsárd BalázsVezényel: Somogyi Zsigmond “Hogy bízhattál rám […]

Tartalom megosztása