Imádság háza

Imádság háza

Isten iránti hálával gondolunk arra, hogy imaházunk nagyszabású felújításon mehetett keresztül az elmúlt hetekben.

Hosszú évtizedes várakozást követően sikerült pályázat útján anyagi forrásokhoz jutnunk és így a nagyterem ablakait új ablakokra cserélhettük. Ez a hőszigetelés szempontjából is nagyon nagy előrelépés. Az imaterem teljes belső festése is megtörtént, amit a szintén régóta tervezett, jelentős villanyszerelési munkákkal is össze tudtunk kötni. Több más technikai, műszaki felújítást is elvégezhettünk. A szószék mögötti emelvényt felújítottuk, a parkettát kijavítottuk, fel is csiszoltuk és lakkoztuk. Még néhány feladat ugyan hátra van a felújítással kapcsolatosan, de úgy reméljük, Pünkösd vasárnap  ettől függetlenül újra használatba vehetjük megújult imaházunkat.

Hálásak vagyunk ezért Istennek és köszönjük mindazoknak, akik bármilyen módon kivették részüket a felújításból, akár anyagi támogatással, akár imádsággal, akár fizikai munkával.

Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

Jótékonysági koncert  – gyülekezetünkért

Jótékonysági koncert  – gyülekezetünkért

A Vox Nova Baptista Férfikar jótékonysági koncertet tart április 27-én, szombaton, 17 órakor a Wesselényi utcai Baptista Imaházban. A koncerten klasszikus egyházi kórusművek, evangéliumi énekfeldolgozások hangzanak el. A belépés ingyenes, önkéntes adakozással az épület tetőhéjazat-cseréjét lehet támogatni. […]

Tartalom megosztása
30 éve építkezünk…

30 éve építkezünk…

Az ország első, Wesselényi utcai, idén immár 137 éves baptista imaháza 1994-ben került vissza az egyház tulajdonába. Azóta folyamatosan megújul, idén – újra – a tető van soron. Az épületet rendkívül megviselték az állami tulajdonban […]

Tartalom megosztása
Gyülekezeti Imakéthét 2024

Gyülekezeti Imakéthét 2024

Gyülekezetünk január 8. és 21. között ima- és böjtheteket tart, új, a korábbi imahetektől eltérő formában. Idén minden reggel egy-egy rövid videóüzenettel bátorítunk és hívunk a közös imádkozásra. Ezek az igei üzeneteket kora reggelente a […]

Tartalom megosztása