Imádság háza

Imádság háza

Isten iránti hálával gondolunk arra, hogy imaházunk nagyszabású felújításon mehetett keresztül az elmúlt hetekben.

Hosszú évtizedes várakozást követően sikerült pályázat útján anyagi forrásokhoz jutnunk és így a nagyterem ablakait új ablakokra cserélhettük. Ez a hőszigetelés szempontjából is nagyon nagy előrelépés. Az imaterem teljes belső festése is megtörtént, amit a szintén régóta tervezett, jelentős villanyszerelési munkákkal is össze tudtunk kötni. Több más technikai, műszaki felújítást is elvégezhettünk. A szószék mögötti emelvényt felújítottuk, a parkettát kijavítottuk, fel is csiszoltuk és lakkoztuk. Még néhány feladat ugyan hátra van a felújítással kapcsolatosan, de úgy reméljük, Pünkösd vasárnap  ettől függetlenül újra használatba vehetjük megújult imaházunkat.

Hálásak vagyunk ezért Istennek és köszönjük mindazoknak, akik bármilyen módon kivették részüket a felújításból, akár anyagi támogatással, akár imádsággal, akár fizikai munkával.

Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

40 éve…

40 éve…

Negyven éve 17 ember elhatározta, hogy elfogadja Jézus Krisztus áldozatát és Isten mellett dönt. Meghal a régi életének és kezd egy olyat, aminek soha nem lesz vége. Felfogták, hogy az emberi lélek örökkévaló és nem […]

Tartalom megosztása
Lelkünk sebeinek gyógyulása

Lelkünk sebeinek gyógyulása

Október végén Tapolyai Emőke klinikai pszichológus volt gyülekezetünk vendége. Gyászolóknak szóló előadásban sokan kaphattak segítséget ahhoz, hogy megértsék, mi zajlik a lélekben gyász idején. A hitvalló keresztényeket különösen sok kérdéssel szembesíti ez a sokszor elhallgatott, […]

Tartalom megosztása
Gyülekezeti hétvégénk visszhangja

Gyülekezeti hétvégénk visszhangja

Egyéni és gyülekezeti identitásunk. Lassan hagyománnyá válik gyülekezetünkben a közösségi hétvége megszervezése. Először 2015-ben vonultunk el Balatonszárszóra az SDG Családi Hotel és Konferenciaközpontba, hogy közösséget építsünk Istennel és egymással. Azóta – egy alkalommal másik helyszínen, […]

Tartalom megosztása