Ősz

Ősz

Ismerjük hát meg, törekedjünk megismerni az URat! Eljövetele biztos, mint a hajnalhasadás, eljön hozzánk, mint az őszi eső, mint a tavaszi eső, mely megáztatja a földet. (Hós 6:3)

Szeptember hónapja, az ősz beköszönte a pihenés ideje után egy dolgosabb időszak eljövetelét is jelenti – gyülekezetünkben is. Ennek legbiztosabb jele, hogy imaházunkban újból elindultak a vasárnapi iskolai foglalkozások. Három csoportban több, mint harminc bibliakörös kezdhette meg az új tanévet. Hálásak vagyunk azért, hogy a tanítók, segítők csoportja új, fiatal, lelkes tagokkal bővült. Reménykedünk abban, hogy a gyermekek a foglalkozásokon keresztül is megismerik Isten szeretetének sokféle megnyilvánulását, megszeretik a közösséget, a gyülekezetet. Vasárnaponként a 10 órakor kezdődő istentiszteleteken a gyermekpercek alatt együtt hallgatjuk meg az üzenetet a gyerekekkel, majd az óvodások az alagsori teremben, az alsósok a kávézóban, a fölső tagozatos diákok az ifjúsági teremben vesznek részt a foglalkozásokon.

Kérjük a testvéreket, hogy hordozzák ezt a szolgálatot is kitartóan imádságaikban!

Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

Házas-hétvége

Házas-hétvége

Harmadik alkalommal gyűltek össze a gyülekezet házaspárjai az immár hagyományosnak mondható Házas-hétvégére. Idén május végén, Parádfürdőn az Erzsébet Park Hotelben és az azt körbeölelő természetben tölthettük el közösen a teljes hétvégét gyülekezetünk lelkipásztorával és feleségével […]

Tartalom megosztása
Rendelkezés adónkról

Rendelkezés adónkról

Minden adófizetőnek lehetősége van arra, hogy évente az adójából 1+1 százalékot az általa meghatározott egy-egy kedvezményezett javára juttasson. A rendelkezés nem kötelező, de aki élni kíván ezzel a lehetőséggel, annak rendelkezőnyilatkozatot, nyilatkozatokat kell adnia. Rendelkezési […]

Tartalom megosztása
Látogatás Kiskőrösön

Látogatás Kiskőrösön

Január 10-én Kiskőrösön az idősek otthonában meglátogattuk Gajdics Györgyné és Nagyné Bencsik Julika testvérünket. A találkozás nekünk mindig ünnep – mondták és nagy szeretettel érdeklődtek a gyülekezet és különösen az ifjúság iránt. Elmondták, hogy minden nap imádkoznak a gyülekezetért, […]

Tartalom megosztása