Gyülekezeti imahét 2022

Gyülekezeti imahét 2022

Gyülekezeti imahetünkön – ebben az évben január 17. és 21. között – közösen elcsendesedünk, hogy ebben a csendben meghalljuk az Úr hangját, felismerjük akaratát; hogy imaközösségben is elmélyedhessünk a Vele való kapcsolatban, átadva magunkat Neki, hogy közös és személyes imakéréseink meghallgatásért könyörögjünk. Kérjük a testvéreket, aki teheti, böjtöljön is, úgy imádkozzon a héten.

Imaalkalmakat hétfőtől péntekig, minden nap, este 6 órától tartunk a kávézóban. A napok ígéit és az imatémákat naponta külön bejegyzésben tesszük közzé, minden előző nap 19:00 órakor.

Az egyes napok témái:
hétfő: egyéni életünk
kedd: családi életünk
szerda: testvéreink, gyülekezetünk
csütörtök: országunk és vezetői
péntek: európai és világmisszió, üldözött keresztények


Tartalom megosztása

Kapcsolódó tartalmak

Misszióink 2022–2023

Misszióink 2022–2023

Gyülekezeti missziós körkép az előttünk álló 12 hónapban. A március 6-ai dátum talán nem jelent sokat gyülekezetünk mai tagjainak, de elődeink ezt a napot évtizedeken keresztül hálaadónapként ünnepelték, emlékezve arra, hogy 1873-ban ezen a napon […]

Tartalom megosztása
Gyermek közösségi nap

Gyermek közösségi nap

Hétvégén közös programra vártuk a gyerekeket, amit – az időjárási viszonyok miatt – az imaházban szerveztünk meg. Célunk az volt, hogy jobban megismerjék egymást, közösen alkossanak, együtt, csapatban dolgozzanak. Talán legnagyobb sikere a reggeli közös […]

Tartalom megosztása
Gyermektábor

Gyermektábor

Július 4-én Őrbottyánban megkezdődött gyülekezetünk gyermektábora. 46 gyermek vesz részt a programon, közöttük 16 ukrán és 7 Kárpátaljáról érkező magyar kisdiák. A tanítókat új kihívások elé állítja az a tény, hogy az ukrán gyerekek nagy […]

Tartalom megosztása